BFC241872404
MFR.Part #
BFC241872404
JLCPCB Part #
C3804796
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 240nF 25V、250V ±2% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS