RNC50J5051BSR36
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC50J5051BSR36
JLCPCB Part #
C1827589
Package
Plugin,D1.8xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 100mW 5.05kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors