MRS25000C1209FCT00
MFR.Part #
MRS25000C1209FCT00
JLCPCB Part #
C1364113
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 600mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS