RNC50J3741FRB14
MFR.Part #
RNC50J3741FRB14
JLCPCB Part #
C3479749
Description
-65℃~+175℃ 100mW 3.74kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors