RNC50J3402BSRE5
MFR.Part #
RNC50J3402BSRE5
JLCPCB Part #
C3435465
Description
-65℃~+175℃ 100mW 34kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors