CP00105R000KE143
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CP00105R000KE143
JLCPCB Part #
C1490022
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 10W 5Ω Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS