RNC50J3653FRB14
MFR.Part #
RNC50J3653FRB14
JLCPCB Part #
C1465923
Description
-65℃~+175℃ 100mW 365kΩ Metal Film Resistors ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors