RNC60H5902BMRE7201
MFR.Part #
RNC60H5902BMRE7201
JLCPCB Part #
C3573199
Description
-65℃~+175℃ 250mW 59kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors