RER75F4321RCSL
MFR.Part #
RER75F4321RCSL
JLCPCB Part #
C1573615
Description
30W 4.32kΩ Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance