RNC50J3362BSRE531
MFR.Part #
RNC50J3362BSRE531
JLCPCB Part #
C3355578
Description
-65℃~+175℃ 100mW 33.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors