RN55D8352FB14
MFR.Part #
RN55D8352FB14
JLCPCB Part #
C3358174
Description
-65℃~+175℃ 125mW 83.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors