RNC50J2552FSR36
MFR.Part #
RNC50J2552FSR36
JLCPCB Part #
C1816572
Description
-65℃~+175℃ 100mW 25.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors