RNC50J2552BSR36
MFR.Part #
RNC50J2552BSR36
JLCPCB Part #
C1825214
Description
-65℃~+175℃ 100mW 25.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors