RNC50J2430BRRSL31
MFR.Part #
RNC50J2430BRRSL31
JLCPCB Part #
C3491788
Description
-65℃~+175℃ 100mW 243Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors