Y1172700R000F0W
MFR.Part #
Y1172700R000F0W
JLCPCB Part #
C4210373
Description
-55℃~+150℃ 100mW 700Ω ±1% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount