MMB02070E1004BB700
MFR.Part #
MMB02070E1004BB700
JLCPCB Part #
C4095407
Package
0207
Description
-55℃~+125℃ 1MΩ 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0207 Chip Resistor - Surface Mount ROHS