RNC50J22R0BSRE6
MFR.Part #
RNC50J22R0BSRE6
JLCPCB Part #
C1836270
Description
-65℃~+175℃ 100mW 22Ω Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors