RNC50J3320BSRE531
MFR.Part #
RNC50J3320BSRE531
JLCPCB Part #
C3371554
Description
-65℃~+175℃ 100mW 332Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors