RNC50J2212BRBSL
MFR.Part #
RNC50J2212BRBSL
JLCPCB Part #
C1470451
Description
-65℃~+175℃ 100mW 22.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors