RN50E9091CB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN50E9091CB14
JLCPCB Part #
C1425542
Package
Plugin,D1.6xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 50mW 9.09kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors