RNC50J2151BSRE6
MFR.Part #
RNC50J2151BSRE6
JLCPCB Part #
C1823755
Description
-65℃~+175℃ 100mW 2.15kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors