RNC50J2150BRRE731
MFR.Part #
RNC50J2150BRRE731
JLCPCB Part #
C3509625
Description
-65℃~+175℃ 100mW 215Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors