RNC50H3520FRB14
MFR.Part #
RNC50H3520FRB14
JLCPCB Part #
C1424445
Description
-65℃~+175℃ 100mW 352Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors