ERL0778R700FKEA500
MFR.Part #
ERL0778R700FKEA500
JLCPCB Part #
C3518471
Description
-65℃~+175℃ 250mW 78.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors