RNC50J1981DSB14
MFR.Part #
RNC50J1981DSB14
JLCPCB Part #
C1456221
Description
-65℃~+175℃ 1.98kΩ 100mW Metal Film Resistors ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors