Y149610K0000A9W
MFR.Part #
Y149610K0000A9W
JLCPCB Part #
C3914009
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 150mW Metal Foil Resistor ±0.05% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS