P0805Y1003BNW
MFR.Part #
P0805Y1003BNW
JLCPCB Part #
C4185629
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS