BFC238312434
MFR.Part #
BFC238312434
JLCPCB Part #
C5578150
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 200V、400V 430nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS