SMBG45A-M3/52
MFR.Part #
SMBG45A-M3/52
JLCPCB Part #
C1980720
Description
-65℃~+175℃ 45V 50V 600W@10/1000us 72.7V 8.3A TVS Unidirectional DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS