RNC50J1690DSR36
MFR.Part #
RNC50J1690DSR36
JLCPCB Part #
C3417274
Description
-65℃~+175℃ 100mW 169Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors