RNC50J1670DSR36
MFR.Part #
RNC50J1670DSR36
JLCPCB Part #
C3385171
Description
-65℃~+175℃ 100mW 167Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors