RNC50J1960DSR36
MFR.Part #
RNC50J1960DSR36
JLCPCB Part #
C1819991
Description
-65℃~+175℃ 100mW 196Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors