RNC50J1273BSR36
MFR.Part #
RNC50J1273BSR36
JLCPCB Part #
C1827660
Description
-65℃~+175℃ 100mW 127kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors