Y1612100K000T9W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1612100K000T9W
JLCPCB Part #
C3919180
Package
2512
Description
-55℃~+150℃ 100kΩ 400mW ±0.01% ±2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS