RNC50J1272BSR36
MFR.Part #
RNC50J1272BSR36
JLCPCB Part #
C1827661
Description
-65℃~+175℃ 100mW 12.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors