RNC50J1242FMR36
MFR.Part #
RNC50J1242FMR36
JLCPCB Part #
C3515853
Description
-65℃~+175℃ 100mW 12.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors