RNC50J1073BSRSL
MFR.Part #
RNC50J1073BSRSL
JLCPCB Part #
C3470695
Description
-65℃~+175℃ 100mW 107kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors