PLTU1206U1001LST5
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PLTU1206U1001LST5
JLCPCB Part #
C2091548
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1kΩ 200V 400mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS