RNC50H9420BSRE8
MFR.Part #
RNC50H9420BSRE8
JLCPCB Part #
C3415010
Description
-65℃~+175℃ 100mW 942Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors