RNX050100MJKRE
MFR.Part #
RNX050100MJKRE
JLCPCB Part #
C1824306
Description
-55℃~+225℃ 1.2W 100MΩ Metal Oxide Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL13.7mm Through Hole Resistors ROHS