RNC50H8061BSRE5
MFR.Part #
RNC50H8061BSRE5
JLCPCB Part #
C3566579
Description
-65℃~+175℃ 100mW 8.06kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors