CP000547R00JE663
MFR.Part #
CP000547R00JE663
JLCPCB Part #
C1401293
Description
-65℃~+275℃ 47Ω 5W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS