RNC50J5900FSRE531
MFR.Part #
RNC50J5900FSRE531
JLCPCB Part #
C3393614
Description
-65℃~+175℃ 100mW 590Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors