RNC50H7682BSRE5
MFR.Part #
RNC50H7682BSRE5
JLCPCB Part #
C3486318
Description
-65℃~+175℃ 100mW 76.8kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors