RN60D9762FB14
MFR.Part #
RN60D9762FB14
JLCPCB Part #
C3375060
Description
-65℃~+175℃ 250mW 97.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors