RNC50H7502BSRE6
MFR.Part #
RNC50H7502BSRE6
JLCPCB Part #
C1822396
Description
-65℃~+175℃ 100mW 75kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors