RNC50H7502BSRE531
MFR.Part #
RNC50H7502BSRE531
JLCPCB Part #
C3533500
Description
-65℃~+175℃ 100mW 75kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors