MSP10A01270RGEJ
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MSP10A01270RGEJ
JLCPCB Part #
C1362106
Package
SIP-10-2.54mm
Description
10 200mW 270Ω 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS