RNC50H7502BSRE831
MFR.Part #
RNC50H7502BSRE831
JLCPCB Part #
C3509440
Description
-65℃~+175℃ 100mW 75kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors