RNC50H7502BSB14
MFR.Part #
RNC50H7502BSB14
JLCPCB Part #
C3579164
Description
-65℃~+175℃ 100mW 75kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors